Ana sayfa » Hakkımızda

HYTSU GROUP, 2001 yılında kurulmuş olup, çeşitli kullanım alanları için forklift tasarlamakta, üretmekte ve pazarlamaktadır. Ürünlerimiz elektrikli forklift, dizel forklift, LPG forklift, benzinli forklift, istif makinesi, ağır yük istifleyici ve forklift aksesuarlarını içerir.

Son on yılda, HYTSU, Şanghay HYTSU Malzeme Taşıma Ekipmanları Şirketi, Şanghay HYTSU İthalat ve İhracat Ltd Şirketi, Şanghai T & U Forklift Ltd. Şirketi, Anhui HYTSU Forklift Ltd Şirketi, HYTSU Avrupa, HYTSU Avustralya ve HYTSU Amerika'da dahil olmak üzere büyük bir şirketler grubu haline gelmiştir.

HYTSU demek forklift üreticileri arasında yüksek performans demektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamak bizim birincil politikamızdır. Her detayda son derece dikkatle her bir forkliftti üretmekteyiz, böylece müşterilerimize tamamen güvenilir ürün temin imkanı sağlanmaktadır. Kalitede tutarlılık sağlamak için çabalarımız sayesinde, HYTSU ISO9001 belgeli ve CE ve UL sertifikalıdır.

Mümkün olan en düşük maliyetle mükemmel kaliteyi müşterilerimize sunmak HYTSU olarak bizim görevimizdir. Kaliteli hizmet sağlamak için, geniş ürün yelpazesi ve iyi eğitilmiş nitelikli ve deneyimli kadrosuyla hizmet sunmaktayız. Şu anda 32 mühendis, teknisyenler ve 30 satış sonrası hizmet uzmanları ile birlikte, 500 kişi üzerinde çalışanımız vardır. Her bir çalışanımız bizimle kaliteli ürün üretim vizyonumuzu paylaşmaktadır.

Yurtiçi ve yurt dışında, HYTSU forkliftler müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Ürünlerimizin 70'den fazla ülke ve bölgelere ihraç edilmesi HYTSU Grubun sektöründe en iyilerden biri olduğunu kanıtlamıştır.

Çin'in bir liman kenti olan Şangay'da bulunmamız sayesinde HYTSU düşük maliyetli ulaşım imkânları ile hammadde ve diğer malzemeleri üretmektedir. Bu üretim maliyetini büyük oranda düşürmektedir ve bunun sonucunda müşterilerine uygun fiyatla sunulmaktadır. Buna ek olarak, müşterilerimiz için düşük uluslararası nakliye ücretleri ile rahat ulaşım ağlarından yararlanma imkânı bulunmaktadır.

İleriye yönelik olarak, HYTSU daha da yüksekleri hedeflemektedir. Sürekli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için kaliteli forkliftlerin geliştirilmesine çalışıyoruz ve sonuca ulaşmak için karşılaştığımız her türlü sorunu tecrübelerimiz sayesinde kolaylıkla atlatıyoruz.

Ürün Taşıma Ekipmanları
    1. Forklift Forklift aracı; istif aracı, IC karşı dengeli kamyon, yükleyici forklift, istifleyici forklift, kamyona monte forklift olmak üzere geniş bir yelpazede sınıflandırılabilir. Birçok çeşidin yanı sıra, aynı zamanda çeşitli yük kapasiteleri de ...
    1. Palet Aracı HYTSU elektrikli trans palet Amerikan CURTIS elektrik yöneticisi, Avrupa tarzı sürüş ünitesi ve DC motor, ithal hidrolik pompa içermektedir ve bu sayede güvenilir bir performans sağlar. Depo içinde yükleri taşırken ...
    1. Palet İstifleyici Sağlam bir yapı ile tasarlanan ve yüksek dayanımlı çelikle üretilen HYTSU palet istifleyici tamamen ağır öğeleri kaldırma kapasitesine sahiptir. Yüksek çalışma verimliliği sağlamak için, Alman yapımı kit ile tasarlanmış silindir pompası ...
    1. Forklift Aksesuarları Kaliteli ve güvenilir performanslarıyla forklift aksesuarları müşterilerimizin tam işlevli ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli özellikleri sahiptir. Örneğin geniş açılı monte forklift asansörü, geniş açılı ful serbest ikili direk monte forklift asansörü ...